zlewozmywaki granitowe solano

Zlewozmywaki granitowe Solano to najnowsza, bo wprowadzona na rynek w 2010 roku linia produktów, która obejmuje pięć modeli zlewozmywaków o rożnej wielkości i kształtach. Nazwa Solano nawiązuje do ciepłego wiatru występującego w Hiszpanii, wiejącego ze wschodu od strony Morza Śródziemnego.

W podobnym klimacie stworzono linię zlewozmywaków, które mają wprowadzić do kuchni prawdziwy  powiew świeżości. Zlewozmywaki granitowe Solano dostępne są w pięciu wariantach, od małego jednokomorowego modelu 10 z niedużym ociekaczem, poprzez zlewozmywak narożny w kształcie odwróconego trapezu z dwoma ociekaczami po przeciwnych stronach, aż po największy półtorej komory – Solano 15.

Zlewozmywaki granitowe Solano dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych, każdy z modeli ozdobiony jest motywem łuków nawiązujących do śladów wiatru na piasku. Wzór ten dodaje im subtelności i lekkości, co czyni je prawdziwą ozdobą kuchni. Zlewozmywaki granitowe Solano zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu eleganckiej kolekcji z najlepszego materiału i perfekcyjnie wykonanej, która trafi do klientów ceniących najwyższą jakość i styl. Różnorodność kształtów i kolorów umożliwia wybranie odpowiedniego modelu do każdej kuchni, o dowolnych wymiarach i dowolnym wystroju

Kategoria: domyslna