Zlewozmywaki kompozytowe

Zlewozmywaki kompozytowe wykonane są z żywic syntetycznych i minerałów takich jak granit, kwarc, krzem. Ich struktura jest gładka a powierzchnia połyskliwa dzięki wzmacnianiu konstrukcji włóknem szklanym, co czyni je nie tylko pożądanym elementem wyposażenia, ale i wystroju kuchni.

Zlewozmywaki kompozytowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można w bardzo oryginalny sposób urządzić kuchnię, czy łazienkę zestawiając wszystkie elementy kolorystycznie. Ogromny wybór jaki oferują ich producenci daje szansę wzbogacenia o taki zlewozmywak każdej kuchni niezależnie od rozmiarów oraz ustawienia mebli ponieważ w ofercie znaleźć oprócz jedno- półtora- i dwukomorowych można także zlewozmywaki narożne.

Zlewozmywaki kompozytowe są niezwykle praktycznym elementem wyposażenia kuchni. W przeciwieństwie na przykład do metalowych są one bardzo łatwe w pielęgnacji, wystarczy po użyciu przetrzeć wilgotną ścierką i będą lśnić czystością bez żadnych zacieków. Aby pozwolić sobie na zlewozmywak kompozytowy trzeba wydać jednorazowo od ok. 400 do ok. 600 zł. Warto jednak dokonać takiego zakupu ponieważ korzyści wynikające z jego użytkowania są nieocenione.

Kategoria: domyslna