Zlewozmywaki Solano


Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy Promar – bardzo elegancką serią  jaką są zlewozmywaki Solano. Ich wyjątkowość (oprócz wysokiej jakości wykonania) wynika z pięknego zdobienia charakterystycznego dla całej serii Solano. Ten właśnie wzór ma z założenia oddawać znaczenie nazwy tej linii – czyli ciepły, wilgotny wiatr wiejący ze wschodu, od Morza Śródziemnego, występujący w południowo wschodniej części Hiszpanii.

Projektując swoje modele staraliśmy się pomyśleć o każdej wielkości kuchni i o zróżnicowanych potrzebach swoich klientów. Najmniejszy Solano 10 to jednokomorowy zlewozmywak z maleńkim ociekaczem. Takiej wielkości zlew świetnie sprawdzi się w kuchni w roli „wsparcia” zmywarki do naczyń. Największy natomiast to Solano 15 – półtora komorowy zlewozmywak z prawdziwego zdarzenia, który mimo dużych gabarytów sprawia wrażenie bardzo delikatnego dzięki wspomnianemu już dekorowi na ociekaczu.

Wszystkie modele dostępne są w 6 uniwersalnych kolorach: pustynnym, piaskowym, beżowym, brązowym, szarym i grafitowym. Nietrudno jest więc dobrać idealny model dla siebie.

Kategoria: Blog firmowy