Zlewozmywaki po zamontowaniu


Własny dom czy mieszkanie to jedno z podstawowych marzeń i dążeń każdego człowieka wchodzącego w dorosłe w życie. Jednak droga do realizacji nie należy do najprostszych. Starania o kredyt to wyzwanie dla ludzi cierpliwych o bardzo silnych nerwach. Jednak jak już uda się przebrnąć przez całą masę formalności, procedur i papierów przychodzi ten najpiękniejszy moment urządzania nowego gniazdka. Proces potrwa jeszcze długie lata, jednak na początku zapadają te najbardziej kluczowe decyzje odnośnie wykończenia ścian, podłóg oraz wyposażenia.

Wybór materiałów i sprzętów jest obecnie tak duży, że po kilku godzinach spędzonych w specjalistycznych sklepach często mamy istny mętlik w głowie i tracimy wiarę w powodzenie pierwotnie wymyślonych wizji.

W takich chwilach można oczywiście zwrócić się do projektanta wnętrz i pokryć jego niemałe honorarium lub poszukać inspiracji u innych. Zobaczyć jakie kolory, rozwiązania, jakie sprzęty kupili inni i jaki efekt został dzięki temu osiągnięty.

Bardzo ciekawym zbiorem fotografii z realizacji wnętrz kuchennych jest Galeria PROMAR. To prawdziwa skarbnica pomysłów na urządzenie własnej kuchni a poza tym przegląd szerokiej oferty polskich zlewozmywaków granitowych i kwarcowych. Naprawdę warto poświęcić chwilę aby zobaczyć jak pozornie zwykły zlewozmywak potrafi odmienić charakter kuchni lub nadać mu wyjątkowego blasku.